O projektu

Ciljevi projekta su: širiti znanje i informacije o Europskoj uniji među svim građanima, mladima, djecom, udrugama civilnog društva te pružati pomoć i podršku u razumijevanju procesa europskih integracija lako dostupnim i razumljivim informacijama; pripremiti građane za preuzimanje aktivne uloge kao budućih europskih građana; upoznati građane s raspoloživim EU programima i fondovima…

više informacija

Aktivnosti

Projekt THINKEU obilježavaju brojne aktivnosti koje možemo grupirati u informacijske i edukacijske. Ova web stranica je jedna od projektnih aktivnosti koja najavljuje događaje i izvještava o proteklim aktivnostima. Važno je poručiti da ovdje možete postaviti pitanje vezano uz Europsku uniju, za život koji vas čeka u Europskoj uniji, o obrazovanju, poslovanju, poljoprivredi, porezima… Potruditi ćemo se naći odgovore na vaša pitanja. Ovaj web portal je Vama na usluzi.

više informacija

Projekt podržavaju